Momentet kur Tayna i dha 'flakë' Instagramit me paraqitjet më të nxehta, pamjet nuk duan koment!

Momentet kur Tayna i dha 'flakë' Instagramit me paraqitjet më të nxehta, pamjet nuk duan koment!

Showbiz janar 11, 2019 - 15:38
Lajmet nga showbizi

Këngëtarja e re në moshë e edhe në estradë Tayna po sjell rrymë të re të muzikës në vendin tonë.

Ajo përveç këngëve të veçanta argëtuese që po sjell, ka edhe një stil tejet joshës dhe më ndryshe në paraqitjet e saj, shkruan “Zëri.Info”.

Image

Tayna ka pasur një verë të nxehtë me koncerte e mbrëmje muzikore si në vend ashtu edhe jashtë, por aq më të nxehtë e ka bërë ajo edhe rrjetin social në Instagram duke i ofruar fansave pamje nga çdo paraqitje që ka bërë.

Herë e veshur e herë edhe gjysmë e zhveshur.

Image

Tayna çdo herë merr vëmendjen, madje me pozat e saj në bikine ka bërë të komentohet në të gjitha mediat rozë në vendin tonë, shkruan “Zëri.Info”.

Më poshtë ju sjellim disa nga paraqitjet më tërheqëse kur është dukur ajo në publikimet që ka bërë në Instagram:

Image

Image

Image

Image