Harroni përqafimet e Florit me Fifin, ja 'puthjet' që shkëmbej ai me Shkurte Gashin!

Harroni përqafimet e Florit me Fifin, ja 'puthjet' që shkëmbej ai me Shkurte Gashin!

Showbiz janar 11, 2019 - 19:32
Lajmet nga showbizi

Kohëve të fundit është komentuar shumë në lidhje me videon që u publikua ku shihen këngëtari Flori Mumajesi dhe këngëtarja Filloreta Raci, duke përqafuar e ledhatuar.

Po këtë afërsi siç e ka Flori me Fifin e ka pasur edhe me këngëtaren Shkurte Gashi, por që nuk u komentua mjaft shumë, shkruan “Zëri.Info”.

Këngëtarja Shkurte Gashi me rastin e ditëlindjes se Florit kishte zgjedhur fotografitë më të bukura që kanë bashkë për t’i uruar atij, ndërsa afërsia në foto bëri shumë kureshtar fansat.

Flori ka raporte shumë të mira me këngëtaret nga Kosova madje dhe shihen teksa shoqërohen shpesh bashkë, por me secilën qe shkëmben përqafime nuk do të thotë që ata janë në një lidhje dashurie, shkruan “Zëri.Info”.

Shihni pamjet më poshtë;

Image

Image