Nora Istrefi tregon këmbët në fustanin e shkurtër

Nora Istrefi tregon këmbët në fustanin e shkurtër

Showbiz shkurt 12, 2019 - 18:14
Lajmet e fundit nga showbizi

Nora Istrefi i ka realizuar disa foto të reja në të cilat i ka treguar këmbët.

Nora Istrefi është njëra ndër këngëtaret shqiptare e cila ka arritur sukses me projektet e saj muzikore por në media emri i saj është lakuar edhe për jetën e saj private, shkruan lajmi.net.

Nora, njihet edhe si një femër e cila kujdeset shumë për pamjen e saj të jashme, njësoj ka vepruar edhe së fundmi dhe këtë e dëshmon me fotot e publikuara në Instagram.

Ajo shihet e veshur me një fustan shumë të shkurtër i cili i zbulon këmbët. Pranë postimit këngëtarja ka marrë komente pozitive nga fansat e saj.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Nora Istrefi (@noraistrefi) on