Labi 'diss' këngëtarëve shqiptar: Ju e lëshoni CD-në, une e rrotulloj trakën qysh du!

Labi 'diss' këngëtarëve shqiptar: Ju e lëshoni CD-në, une e rrotulloj trakën qysh du!

Showbiz shkurt 18, 2019 - 00:00
Lexo Detajet

Këngëtari dhe deputeti kosovar, Labinot Tahiri i njohur si Labi, këtë përvjetor të Pavarësisë e ka kaluar duke argëtuar adhuruesit e tij.

Ai ka peformuar në një nga lokalet e qytetit të tij Ferizaj, teksa përmes disa videove dhe mbishkrimi të postuar në llogarinë e tij Instagram, ka falënderuar Zotin për zërin që i dha, në të njëjtën kohë ka kritikuar kolegët e tij që këndojë ‘playback’.

Në të njëjtën kohë, ai ua ka rikujtuar atyre se për karrierën e tij vendos Zoti, puna dhe publiku, që e brohorasin dhe i duan këngët e tij.

Image

Image