Dafina bionde, pozon me këmbët hapur në veshjen me ngjyrat e Kosovës

Dafina bionde, pozon me këmbët hapur në veshjen me ngjyrat e Kosovës

Showbiz mars 15, 2019 - 16:54
Lajmet nga showbizi

Dafina Zeqiri vjen me ‘look’ ndryshe,

Dafina ka publikuar disa fotografi ku shihet me një pamje krejt të re.

Këngëtarja këtë herë shfaqet si një bionde, në pozat e ulur në shkallë, ndërsa në njërën nga fotot ajo hehet me këmbët hapur.

Ajo që bie në sy është veshja e këngëtares, sidomos ngjyrat verdhë dhe kaltër, që janë ngjyrat e flamurit të Kosovës, shkruan Gazeta Express.

Kujtojmë se këngëtarja kosovare është në përgatitje të një projekti të ri muzikor, pasiqë është parë në studion e kompozitorit Florent Boshnjaku.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

@drenushaxharra + @arber_bytyqi_mua =

A post shared by DAFINA (@dafina.zeqiri) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

@ajkune_professional Hair @drenushaxharra Body-suit, fur-coat @arber_bytyqi_mua Mup

A post shared by DAFINA (@dafina.zeqiri) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

You like my hair? Gee, thanks, just got it ë

A post shared by DAFINA (@dafina.zeqiri) on