Enca provokon me të pasmet dhe ka një këshillë

Enca provokon me të pasmet dhe ka një këshillë

Showbiz prill 19, 2019 - 15:41
Lexoni më shumë detaje

Enca këshillon që të bëni ‘twerk’ të paktën një herë në ditë.

Këngëtarja e njohur, Enca nuk e ka ndërmend ti ndal provokimet.

Në disa imazhe në ‘InstaStory’ derisa bënte ‘Twerk’ duke provokuar me të pasmet dhe format e trupit.

Image

Ajo përmes fotografive ka dhënë edhe disa mesazhe, ‘Mirëmëngjesi, mos harroni të bëni ‘twerk’ ka shkruar në njërën nga foto ndërsa në një tjetër ka shkruar “Pak twerk në ditë, mban doktorin larg një vit”.

Image

Provokimet e tilla janë të pritshme nga këngëtarja e cila vazhdimisht bën gjëra të tilla.

Image

Kujtojmë, që ditë më parë Enca ka qëndruar në Prishtinë për të punuar për projekte të reja