Shyhretja në 'probleme' me Motrat Mustafa por ja çfarë mendon për to Shkurte Fejza

Shyhretja në 'probleme' me Motrat Mustafa por ja çfarë mendon për to Shkurte Fejza

Showbiz prill 21, 2019 - 15:12
Lexoni më shumë detaje

Shkurte Fejza i vlerëson lart Motrat Mustafa.

Shkurte Fejza ishte e ftuar së fundi në rubrikën “Kë zgjedh” të emisionit “Mirage”.

Këngëtarja kishte për detyrë të zgjedh mes emrave të njohur të estradës, mes tyre edhe disa kolegë të saj.

Ajo u pyet të zgjedh edhe mes vëllëzërve Mziu dhe Motrave Mustafa, meqë rast për këto të fundit kishte disa fjalë.

Ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm, nga minuta 4:30 mund ta mësoni përgjigjen e Shkurtës.