Dua dhe i dashuri i saj kanë festuar Pashkët në park

Dua dhe i dashuri i saj kanë festuar Pashkët në park

Showbiz prill 22, 2019 - 18:13
Lexoni më shumë detaje

Këngëtarja shqiptare Dua Lipa, që nga fillimi i vitit ka pasur shumë angazhime ku nuk munguan as sukseset e shumta.

Dua ka kohë që është në lidhje me Isaac Carew, e  Çifti sot vendosi që ta kalojë bashkë mëngjesin e Pashkëve, në një park ku morën edhe rreze dielli.

“Mëngjesi i Pashkëve në piknik”, ka qenë mbishkrimi që ia ka lënë videos.

Image
Image