Era Istrefi në lidhje të re me këngëtarin britanik

Era Istrefi në lidhje të re me këngëtarin britanik

Showbiz prill 22, 2019 - 18:26
Lexoni më shumë detaje

Këngëtarja Era Istrefi përflitet se është në një lidhje me këngëtarin britanik, Julian Perretta.

Thashethemet janë shtuar pas një komenti që këngëtari i la Erës në llogarinë e saj në “Instagram”.

Këngëtarja shqiptare ka publikuar disa foto ku duket shumë seksi dhe Perreta i ka komentuar: “Përgjithmonë”, shoqëruar me një emoji zemër.

Ndërsa, Era i ka kthyer komentin duke shkruar: “Dhe përgjithmonë”.

Mbetet për tu konfirmuar nëse çifti është bashkë, por komentet e tyre thonë shumë.

Image