Kim-it vetëm sa nuk i “shpërthen” gjoksi nga pushimet në Bali

Kim-it vetëm sa nuk i “shpërthen” gjoksi nga pushimet në Bali

Showbiz prill 22, 2019 - 22:25
Lexoni më shumë detaje

Kim Kardashian ka treguar format e saj seksi në një fotografi ku ekspozon gjoksin e saj derisa është në Bali për të bërë pushimet e saj.

Kjo është hera e dytë që ajo ka marrë pushimet e saj, kësaj here në Bali të Indonezisë.

Nuk ka vonuar shumë dhe Kim menjëherë ka treguar asetet e saj duke postuar foto të nxehta nga këto pushime.

38 vjeçarja ka bërë një fotografi me bikine me lëkurë gjarprit e që ato i ka shpërndarë për 135 milionë përcjellësit e saj në Instagram. 

Image
Image
Image
Image
Image