Infektuar: 1052
Shëruar: 820
Vdekur: 30
Një bukuroshe natyrale si Shanina Shaik

Një bukuroshe natyrale si Shanina Shaik

Showbiz May 15, 2019 - 22:09
Detajet

Një bukuroshe natyrale! Pa makeup, Shanina Shai ka treguar asetet e saj në bikine…pasi ka mohuar që të vendos grim

Kohëve të fundit ajo mohon që s’paku bile buzët ti bëj grim.

Të mërkurën, supermodelja australiane, Shanina Shaik ka treguar bukurinë e saj natyrale derisa është paraqitur pa grim në plazh.

28 vjeçarja, ka postuar disa nga këto foto në Instagram dhe sigurisht është dukur bukur. 

Image
Image
Image