Fero i jep fund lidhjes me Arbenita Ismajlin, e thotë vet reperi

Fero i jep fund lidhjes me Arbenita Ismajlin, e thotë vet reperi

Showbiz maj 16, 2019 - 10:27
Lajmet nga showbizi

Fero ditën e sotme ka dhënë lajmin se i ka dhënë fund lidhjes me modelen Arbenita Ismajli, shkruan GazetaBlic.

Në Instagram Fero i ka bërë të ditur femrave që tani ai është ‘single’.|

“Përshendetje vajza, prej tash unë jam beqar”, ka shkruar Fero.

Gjithashtu reperi ka fshirë të gjitha fotografitë që ka me modelen në llogarinë e tij në Instagram. Ndërsa, ndryshe nga ai, Arbenita ende nuk e ka bërë një gjë të tillë.

Reperi dhe modelja ka më shumë se një vit që janë në lidhje dashurie.

Image

Image