Ja me çfarë emri e thërret Marina Vjollca Getin

Ja me çfarë emri e thërret Marina Vjollca Getin

Showbiz maj 20, 2019 - 22:40
Detajet

Marina dhe Geti janë ndër çiftet më të pëlqyera të Estradës.

Marina Vjollca para disa ditëve festoj ditëlindjen e saj dhe si duket ajo ka zgjedhur qytetin e Venedikut t’i kalojë disa ditë pushime me bashkëshortin e saj, shkruan lajmi.net.

Në një fotografi të publikuar në llogarinë e saj  në Instagram, moderatorja e thërret reperin me emrin ‘O Romeo Romeo’.

Së bashku me çiftin në qytetin italian janë edhe Luana Vjollca dhe Krenar Çoçaj. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

O Romeo, Romeo...

A post shared by Marina Vjollca (@marina_vjollca) on