Afërdita Dreshaj në bikini, sjellë foto nga Miami

Afërdita Dreshaj në bikini, sjellë foto nga Miami

Showbiz maj 20, 2019 - 22:43
Detajet

Modelja shqiptare po kalon disa ditë pushimi në SHBA.

Afërdita Dreshaj shfaq linjat bombastike në fotografinë e fundit të publikuar, shkruan lajmi.net.

32 vjeçarja ka ndarë një foto në Instagram, dhe jo më kot është zgjedhur ‘Miss Universe’ modelja në bikini duhet në formë tejet të mirë.

Ajo i dha fund beqarisë në qershorin e vitit që lam pas kur u martua me hokeistin çek Jakub Kindl. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

I know you know that I know

A post shared by Aferdita Dreshaj (@aferditadreshaj) on