Dasma po afrohet, Afrona Dika nis përgatitjet për festën e beqarisë

Dasma po afrohet, Afrona Dika nis përgatitjet për festën e beqarisë

Showbiz June 12, 2019 - 16:56
Detajet

Afrona Dika ka nisur përgatitjet për festën e beqarisë.

Këngëtari Blero Muharremi dhe partnerja e tij, Afrona Dika, në muajin shtator do ta kurorëzojnë dashurinë e tyre me martesë, shkruan lajmi.net.

Çifti madje i kanë nisur përgatitjet dhe detajet i kanë dhënë gjatë një interviste për ‘Mirage’.

Përveç dasmës Afrona do ta bëjë një festë të beqarisë dhe për këtë mezi po e pret vikendin. Vendi të cilin e ka zgjedhur është ishulli luksoz Mykonos, në Greqi.

“Duke u bërë gati për vikendin tim të beqarisë në Mykonos”, ka shkruar Afrona pranë postimit në Instagram.