Elita Rudi me dedikim për bashkëshortin dhe djalin

Elita Rudi me dedikim për bashkëshortin dhe djalin

Showbiz qershor 12, 2019 - 18:56
Detajet

Elita Rudi ka zgjedhur fjalët më të mira për Gjikon dhe Zërin.

Moderatorja Elita Rudi, në postimin e saj të fundit në Instagram i ka bërë dedikim bashkëshortit të saj Gjikos dhe djalit Zërit, shkruan lajmi.net.

“Te bashkëshorti im e gjej dashurinë e vërtetë, te fëmija im dashurinë e pastër”, ka shkruar Elita pranë postimit të fotos.

Ajo dhe Gjiko dashurinë e nisën vite më parë ndërsa tani po e shijojnë jetën bashkëshortore si prindër.

Image