Momenti kur fansja e Malumës ngjitet në skenë derisa ai po performonte

Momenti kur fansja e Malumës ngjitet në skenë derisa ai po performonte

Showbiz korrik 12, 2019 - 11:01
Lajmet nga showbizi

Fansat po ‘çmenden’ pas Malumës.

Maluma është një prej këngëtarëve i cili po i ‘çmend’ fanset e tij, shkruan lajmi.net.

Në koncertet e tij mblidhen shumë publik dhe zakonisht dominon gjinia e bukur, pra femrat. Në një postim të mëhershëm Maluma kishte treguar se si një fanse është zhveshur në koncert për të.

E tan e ka publikuar një prej momenteve kur një tjetër fanse është ngjitur në skenë për ta përshëndetur.

Image

Image