Këngëtaren shqiptare e kaplon nostalgjia, publikon foto nga e kaluara

Këngëtaren shqiptare e kaplon nostalgjia, publikon foto nga e kaluara

Showbiz korrik 12, 2019 - 11:56
Lajmet nga showbizi

Këngëtaren shqiptare e ka kapluar nostalgjia e kohës së shkuar.

Këngëtarja shqiptare Dhurata Dora karrierën muzikore e ka nisur në fëmijërinë e hershme, shkruan lajmi.net.

Andaj edhe e ka kapluar nostalgjia e asaj kohe andaj me ndjekësit e ka ndarë një foto të cilën e ka realizuar kur ishte në moshën 11 vjeçare.

“11 vjeçe. Jam thellësisht falenderuese dhe krenare”, ka shkruar Dhurata teksa postimit i ka bashkangjitur edhe një foto të së tashmes.

Image

Image