Oriola dhe Kejvina bëhen bashkë, pushuesit mbajnë kokën

Oriola dhe Kejvina bëhen bashkë, pushuesit mbajnë kokën

Showbiz korrik 15, 2019 - 22:30
Lexo Detajet

Oriola dhe Kejvina kanë ndarë një fotografi ku shihen teksa shijojnë ditën së bashku.

Oriola Marashi dhe Kejvina Kthella janë dy emra shumë të lakuar në shoubizin shqiptar të cilat me paraqitjen e tyre arrijnë që të tërheqin gjithmonë vëmendjen, shkruan lajmi.net.

Një gjë të tillë e kanë bërë edhe tani, dyshja kanë kaluar ditën në një pishinë të veshur në bikini modelet kanë ‘çmenduar’ pushuesit.

Kejvina dhe Oriola kanë arritur një sukses të madh së fundmi, ato janë bërë një nga fytyrat e markës së njohur të veshjeve ‘Guess’. 

Image