Infektuar: 1052
Shëruar: 820
Vdekur: 30
Fero dhe Rina nuk e ndjekin më njëri tjetrin në Instagram

Fero dhe Rina nuk e ndjekin më njëri tjetrin në Instagram

Showbiz August 12, 2019 - 15:29
Detajet

Anëtarët e grupit ‘On Records’ duket se kanë prishur raportet.

Rina Balaj dhe Fero ka hequr njëri tjetrin nga ndjekja në Instagram kjo për shkak se dyshja nuk i kanë më raportet si në fillim, shkruan lajmi.net.

Ndonëse artistët nuk kanë dalë me ndonjë deklaratë zyrtare por arsye e prishjeve të raporteve mendohet të jetë mbështjetja që këngëtari nga Gjilani i bëri javë më parë repereve tjera nga estrada Taynës dhe Melindës.

Kujtojmë se ishte vet Fero ai që ia zgjati dorën Rinës në momentin kur ajo u inkuadrua në zhanrin rep me këngën ‘Ska Konkurrencë’, ishte 22 vjeçari ai që i kishte bërë ftesën për këtë duet.