Rita Ora thyen rekord personal në Spotify

Rita Ora thyen rekord personal në Spotify

Showbiz gusht 13, 2019 - 12:10
Detajet

Rita Ora ka shënuar suksesin e radhës.

E kemi filluar ditën mbarë me sukseset e shqiptarëve në skenën muzikore, pas Elvana Gjatës, tani Rita Ora ka njoftuar publikun për rekordin e ri që ka arritur në platformën e Spotify, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja nga Prishtina minuta më parë me postimin e bërë në Instastory njoftoi se bashkëpunimi me Aviciin ‘Lonley Together’ ka arritur mbi 500 milionë klikime në Spotify me ç’rast ka thyer rekord personal.

Përndryshe, Rita për momentin është duke kaluar disa ditë pushimi pas një vere të ngarkuar me këngë dhe koncerte të ndryshme.

Image