Loredana Zefi si rrallë herë publikon foto me babanë e saj të ndjerë

Loredana Zefi si rrallë herë publikon foto me babanë e saj të ndjerë

Showbiz gusht 13, 2019 - 17:12
Lajmet nga showbizi

Rep artistja e njohur për hitet e saja, ka postuar një foto të rrallë, shkruan GazetaBlic.

Është fjala për Loredana Zefin, e cila para pak minutash ka postuar një foto me baban e saj të ndjerë.

Siç duket këngëtarja ka qenë shumë e lidhur dhe kujton me mall kohën që ka kaluar me të.

Image