Sinan Vllasaliu bëhet romantik për ditëlindjen e gruas

Sinan Vllasaliu bëhet romantik për ditëlindjen e gruas

Showbiz gusht 13, 2019 - 17:17
Lajmet nga showbizi

Sinan Vllasaliu e ka uruar me fjalët më të bukura gruan.

Sinan Vllasaliu përmes rrjeteve sociale, ka shfrytëzuar rastin ta urojë bashkëshorten me rastin e ditëlindjes, shkruan lajmi.net.

Këngëtari postoi një foto të bashkëshortes, në të cilën uroi që edhe shumë vite të jetojë pranë tij.

“Edhe shumë vite me shendet zemer ne rrugetimin e perbashket ne jet”, janë fjalët e Sinanit.

Për ndryshe, Sinan Vllasaliu është shumë aktiv me këngë të reja dhe mbrëmje muzikore. 

Image