Një baba si Gjiko, publikon imazhin më të ëmbël me djalin e tij

Një baba si Gjiko, publikon imazhin më të ëmbël me djalin e tij

Showbiz gusht 13, 2019 - 20:48
Lajmet nga showbizi

Gjiko po tregohet një baba i përkushtuar.

Reperi Gjiko dhe bashkëshortja e tij Elita, po e shijojnë çdo moment të rritjes së djalit të tyre, shkruan lajmi.

Disa nga momentet më të bukura çifti po i ndajnë nëpërmjet fotografive e videove edhe me ndjekësit e tyre në rrjete sociale.

Së fundmi ishte reperi Gjiko ai i cili e ka publikuar një imazh me djalin, Zërin dhe shihet duke i ndihmuar t’i rregullojë lodrat.

“Zërit si intereson sa koncerte i ka babi ”, shkruan ndër të tjera reperi.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Zërit si intereson sa koncerte i ka babi ë

A post shared by GJ I K O (@gjikotheflyboy) on