Plaçkitet burri i këngëtares së famshme

Plaçkitet burri i këngëtares së famshme

Showbiz August 15, 2019 - 08:41
Detajet

Bashkëshorti i Jennifer Lopezit, Alex Rodriguez, është plaqkitur dhe vlera e gjërave të humbura shkon deri në gjysmë milionë dollarë

Këtë e vuri re pasi u kthye nga San Franciscos atje ku kishte shkuar për ta shikuar ndeshjen Giants-Phillies të dielën.

Mediat e huaja kanë raportuar se në makinën me qira, ai kishte bizhuteri, një laptop, dhe pajisje të tjera elektronike të cilat u vodhën nga hajdutët.

Thuhet se ngjarja ka ndodhur në orën dhjetë të mëngjesit dhe policët lokal e kanë bërë primare zbardhjen e këtij rasti.

Image