Fustani super i shkurtër gati sa nuk u zbuloi gjithçka Zaimina Vasjarit

Fustani super i shkurtër gati sa nuk u zbuloi gjithçka Zaimina Vasjarit

Showbiz August 16, 2019 - 23:43
Detajet

Zaimina Vasjari ka provokuar në Instagram.

Këngëtarja e njohur Zaimina Vasjari njihet për linjat e saj perfektë trupore

Edhe pas linjës së vajzës ajo ka arritur që t’i ruajë linjat dhe tani po konsiderohet si një ndër nënat më seksi të estradës.

Zaimina në Instagram publikon shpesh foto ku tregon këmbët seksi, e njësoj ka vepruar edhe tani ku fustani super i shkurtër gati sa nuk i ka zbuluar gjithçka.

Këngëtarja pjesën intime e ka mbuluar me dorë.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ë

A post shared by ë ësë (@zaimina_vasjari) on