Festë në familjen e Memli Krasniqit

Festë në familjen e Memli Krasniqit

Showbiz August 24, 2019 - 23:15
Lexoni detajet

Në familjen e deputetit Memli Krasniqi sot ka festë.

Vajza e Memlit dhe Melizës, Vera, feston ditëlindjen e gjashtë. Një urim të veçantë i dedikoi babai i saj, duke i dëshiruar të gjitha të mirat.

“Vera ime, urime ditelindjen e gjashte! Te dua me shume se jeten, sugarja jone.”, shkroi Memli krahas fotografisë.

Po ashtu, ata kremtuan ditëlindjen e bukuroshes, e kjo u bë e ditur nga storiet që publikoi e ëma e saj, Meliza. Memli dhe Meliza kanë tre fëmijë