'Nusja' e Ermal Fejzullahut ndryshon pamje, duket ende më joshëse me këtë ndryshim!

'Nusja' e Ermal Fejzullahut ndryshon pamje, duket ende më joshëse me këtë ndryshim!

Showbiz shtator 11, 2019 - 21:23
Detajet

Ariana Fejzullahu ka bërë një ndryshim në pamje para lindjes.

Ermal Fejzullahu dhe bashkëshortja e tij Ariana shumë shpejtë do të bëhen prindër për herë të katërt, shkruan lajmi.

Ani pse i ka ditët e numëruara, Ariana ka shkuar në pushime me familjen e edhe po merret maksimalisht me veten.

Së fundmi ka vendosur të bëjë ndryshimin në pamje. Ariana ka vendosur t’i freskoj flokët duke i prerë.

Image