Infektuar: 1128
Shëruar: 850
Vdekur: 30
Kjo vajzë konsiderohet t’i ketë vithet më seksi në Instagram

Kjo vajzë konsiderohet t’i ketë vithet më seksi në Instagram

Showbiz September 16, 2019 - 13:10
detajet

Modelja e njohur kujdeset shumë për linjat e saj trupore.

Modelja e njohur, njëherësh fytyra televizive, Lisa Morales, po konsiderohet si njëra ndër vajzat me të pasmet më seksi në Instagram, shkruan lajmi.net.

Në këtë rrjet social ajo është aktive dhe shpesh publikon foto të ndryshe ku edhe vë në pah linjat trupore e vithet e formësuara nga ushtrimet e vazhdueshme në palestër.

Lisa Morales ndiqet nga një numër jo i vogël i njerëzve të cilët e përcjellin dhe pëlqejnë jetën që ajo bën

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Currently 117 lbs at 5’2 ë. I’ve reached the highest weight of my entire adult life. I was 94 lbs at one point in my life and healthy weight gain was a struggle ë. It’s a constant challenge to maintain but I feel healthier and stronger than I ever have! ë‍ë Below is my updated workout schedule. Save it and use it as a guide but remember everyone’s body and goals are different so make it your own. I take @optimumnutrition #aesparkling before my workout for energy & muscle recovery. ë Mon- Legs (hammies & quads focused) Tues- Back, biceps and LISS Wed- Shoulders and Abs Thur- Legs (glute ë focused) Friday- Chest, triceps, and LISS Saturday- Rest day Sunday- HIIT circuit

A post shared by Lisa Morales Duke (@misslisamorales) on