Infektuar: 11130
Shëruar: 6817
Vdekur: 381
Vallëzimi me të cilin Blero dhe Afrona morën vëmendje në dasmën e tyre

Vallëzimi me të cilin Blero dhe Afrona morën vëmendje në dasmën e tyre

Showbiz September 22, 2019 - 12:02
Lexon detajet

Blero dhe Afrona mbrëmë e kanë kurorëzuar dashurinë e tyre me martesë.

Këngëtari Blero dhe partnerja e tij Afrona Dika, mbrëmjen e djeshme e kanë kurorëzuar dashurinë e tyre me martesë

Dyshja u martuan në prani të një numri të madh mysafirësh ndër ta emra të njohur të estradës.

Bazuar në videot që qarkullonin në rrjete sociale e media, atmosfera dukej se ka qenë e mahnitshme e çifti ishin të lirë dhe bënin lëvizje atraktive para të pranishmëve.