Infektuar: 11130
Shëruar: 6817
Vdekur: 381
Kështu u dukën artistët shqiptarë në dasmën e Bleros dhe Afronës

Kështu u dukën artistët shqiptarë në dasmën e Bleros dhe Afronës

Showbiz September 22, 2019 - 12:52
Lexon detajet

Emra të njohur të estradës ishin të pranishëm në dasmën e Bleros dhe Afronës. 

Këngëtari Blero Muharremi mbrëmë e ka kurorëzuar dashurinë me martesë me Afrona Dikën, shkruan lajmi.net.

Çifti dukeshin shumë të lumtur krah njëri-tjetrit derisa pranë kishin njerëzit më të dashur që i kishin ftuar për ta ndarë këtë moment të çmuar me ta.

Ndër të pranishmit ka pasur emra të njohur të estradës të cilët kishin zgjedhur të dukeshin elegantë dhe morën po ashtu vëmendjen.

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image