Infektuar: 1123
Shëruar: 847
Vdekur: 30
Meda dhe Lulja ‘ndezin’ atmosferën në dasmën e Bleros, publikohet video

Meda dhe Lulja ‘ndezin’ atmosferën në dasmën e Bleros, publikohet video

Showbiz September 22, 2019 - 15:21
Lexon detajet

Meda si kurrë më parë ka krijuar atmosferë pranë bashkëshortes në dasmën e kolegut të tij këngëtar.

Këngëtari Blero Muharremi mbrëmjen e djeshme e ka kurorëzuar dashurinë me Afronën me martesë.

Çifti kishin ftuar një numër të madh të njerëzve për t’i shoqëruar në natën e tyre më të rëndësishme, e ishin të shumtë emrat e njohur të estradës ata që kishin shkuar në dasmë.

Ndër ta Meda së bashku me bashkëshorten e tij Lulen me të cilën edhe e kanë ‘ndezur’ atmosferën.

Kjo vihet re nga video që ua sjellim në vazhdim.