Infektuar: 1158
Shëruar: 876
Vdekur: 30
Ledri Vula dhe Sara Hoxha dalin hapur, puthje dhe përqafime në publik

Ledri Vula dhe Sara Hoxha dalin hapur, puthje dhe përqafime në publik

Showbiz October 09, 2019 - 14:54
Detajet

Prej kohësh Ledri Vula përflitej për një lidhje romantike me një vajzë të quajtur Sara.

Profili i saj mbahej disi sekret në rrjetet sociale dhe të vetmet foto që qarkullonin online, ishin ato ku çifti ishte kapur mat nga paparacët.

Por tashmë, Sara Hoxha, vajza që nuk i përket botës së televizionit, ka hapur profilin e saj në Instagram.

Dhe mbrëmë Ledri ishte i ftuar bashkë me partneren e tij Sara Hoxha, në dasmën e vëllait të Gjikos.

Të dy postuan mbrëmë foto e video pa njëri-tjetrin në profilet përkatëse në Instagram.

Por në një video të publikuar nga një faqe fansash e reperit, çifti shfaqej më i dashuruar se kurrë.

Në momentin që të gjithë po kërcenin në pistë bashkë me çiftin e sapomartuar, Ledri shkoi menjëherë të Sara, e kapi atë prej beli dhe të dy nisën të kërcenin.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

@ledrivula @sarahoxha wedding mode #ledrivula #ledrizlla

A post shared by ledrivula_fanpage (@ledrivula_fanpage) on