Infektuar: 1158
Shëruar: 876
Vdekur: 30
Engji shfaqet me shumë stil nga Turqia, tregon këmbët e veshur shkurt

Engji shfaqet me shumë stil nga Turqia, tregon këmbët e veshur shkurt

Showbiz October 09, 2019 - 17:34
Lajmet e fundit nga showbizi

Engjëllusha Salihu ndodhet aktualisht në Turqi.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Engjëllusha Salihu aktualisht ndodhet në Turqi, shkruan lajmi.net.

Nga imazhet që po poston shihet se po kalon mjaft mirë atje e në një prej fotografive Engji duket tejet me stil dhe joshëse.

Në veshjen që ka zgjedhur ajo ka treguar këmbët dhe fustani i ka theksuar linjat trupore.

Engji ka pranuar pëlqime nga ndjekësit e as komentet nuk kanë munguar.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Bosphorus ë

A post shared by ENGJËLLUSHA SALIHU OFFICIAL (@engjellushasalihu) on