Infektuar: 1128
Shëruar: 850
Vdekur: 30
Flori fotografohet pranë Xenit, kështu e quan

Flori fotografohet pranë Xenit, kështu e quan

Showbiz October 09, 2019 - 18:21
Lexoni detajet

Flori Mumajesi shkroi fjalë të mira për Shkëlzen Jetishin.

Flori Mumajesi ditët e fundit është aktivizuar në rrjete sociale, pas heshtjes së gjatë si në skenë ashtu në këto rrjete.

Në postimin e fundit, kantautori u shfaq krah Shkëlzen Jetishit- Xenit, të cilin e quan “Shpirt njeriu”.

Kjo foto e dyshes është shkëputur gjatë performancës së tyre në një dasmë.

Për ndryshe, Flori Mumajesi po punon rreth këngëve të reja, ai ka punuar së fundi këngën e Shkurta Gashit dhe Brunos.

Image