Infektuar: 1194
Shëruar: 884
Vdekur: 31
Këngëtarja e njohur i ‘çmend’ të gjithë me linjat ‘bombastike’

Këngëtarja e njohur i ‘çmend’ të gjithë me linjat ‘bombastike’

Showbiz October 17, 2019 - 11:37
Lexoni detajet

Këngëtarja e njohur Rihanna ka ditur që sërish të tërheq vëmendjen e ndjekësve.

Këtë herë këngëtarja nga Barbadosi ka shfaqur linjat trupore në bikini e ku ka dëshmuar që edhe pse vitet po ikin dhe tashmë ajo është një 31-vjeçare, vitet nuk po i lënë shenjë në pamjen e saj, shkruan “Zëri.info”.

Ajo të mërkurën postoi një video e ku u pa e veshur në bikine të zeza. Komentet që ajo mori në këtë video ishin të shumta e ku veçanërisht u komentua për linjat trupore “bombastike”.

Më poshtë mund ti shihni videot dhe fotot e saj. /ZËRI

Image

Image

Image

Image