Infektuar: 1052
Shëruar: 820
Vdekur: 30
Falë fotos nga fëmijëria, merr mbi 10 milionë pëlqime

Falë fotos nga fëmijëria, merr mbi 10 milionë pëlqime

Showbiz October 19, 2019 - 08:22
Lajmet e fundit nga showbizi

Këngëtarja dhe aktorja amerikane Selena Gomez, ka publikuar një foto në Instagram kur ishte vetëm 6-vjeçe, ndërsa bëhet fjalë për një portret i realizuar në shkollën fillore, transmeton "Zëri.info".

Me flokët e zeza të dendura dhe buzëqeshje të madhe e cila zbulonte dhëmbët e saj të qumështit, Selena plotësisht ka rrëmbyer zemrat e fansave, si dhe kolegët e saj të famshëm të cilët nuk e kanë fshehur gëzimin e tyre për këtë foto nga fëmijëria.

Pasi kishte mbushur 10 vite, Selena ishte futur në botën e shoubiznesit falë angazhimit në shoun televiziv ‘Barney’ së bashku me kolegen Demi Lovato, derisa popullaritetin më të madh e ka arritur nga mesi i viteve 2000, me paraqitjen në seritë e Diznit, si ‘Hannah Montana’ dhe ‘The Suit Life Of Zach and Cody’, para se të fillonte me shoun personal. Përveç ekraneve të vogla, Selena gjatë karrierës ka pasur rastin të paraqitet edhe në filma të shumtë./ZËRI

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

I gave my all and they all know it.

A post shared by Selena Gomez (@selenagomez) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

We always go into it blindly.

A post shared by Selena Gomez (@selenagomez) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Selena Gomez (@selenagomez) on