Një nuse me fat si Learta, shikoni sa shumë kujdesen kunatat për të

Një nuse me fat si Learta, shikoni sa shumë kujdesen kunatat për të

Showbiz nëntor 10, 2019 - 15:04
Detajet

Reja e Shyhrete Behlulit, Learta Jakupi, zë gjithmonë hapsirë në shkrimet e medieve rozë.

Me bukurinë dhe thjeshtësinë e saj, Learta u bë tejet e pëlqyer, përcjell ORAinfo.

Learta është e përfolur edhe për raportin me kunatat e saj.

Së fundi, ato kanë publikuar një foto ku shihet se Njomza e ka bërë nuse Leartën, e Gresa nuk ka hezituar ta ndajë këtë imazh me ndjekësit.

Image