Tayna shfaq format trupore

Tayna shfaq format trupore

Showbiz nëntor 12, 2019 - 16:45
detajet

Tayna duket joshëse në paraqitjen e radhës.

Tayna është shumë aktive në rrjete sociale, në të cilat vazhdimisht publikon imazhe të reja, shkruan lajmi.net.

Reperja, së fundi ka publikuar një fotografi, në të cilën u shfaq e veshur me një palë xhinse dhe një bluzë të zezë.

Në këtë imazh, ajo theksonte belin e sheshtë, ndërsa një detaj që të bie në sy është telefoni tjetër në xhemin e saj.

Për ndryshe, “Sicko” titullohet projekti i fundit muzikor nga Tayna, këngë kjo e shoqëruar edhe me videoklip.

Image