Engji me veshjen më të bukur ndonjëherë, por ky detaj mori gjithë vëmendjen

Engji me veshjen më të bukur ndonjëherë, por ky detaj mori gjithë vëmendjen

Showbiz nëntor 16, 2019 - 18:36
Detajet

Ajo është një këngëtare tejet e dashur për publikun.

Engjëllusha Salihu u bë e njohur në fillim si vajza e Shyhrete Behlulit e më vonë si këngëtare tejet e suksesshme, përcjell ORAinfo.

Përveç për karrierën si këngëtare ajo është shumë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj gjithmonë tërheqëse dhe plot stil.

Engji nuk heziton të jetë aktive edhe në rrjete sociale.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka dalë e veshur plot stil.

E gjithë vëmendjen rrëmbyen flokët e saj të gjata.

Image