Blerona e lë në hija Luanën, merr vëmendjen në emisionin e saj!

Blerona e lë në hija Luanën, merr vëmendjen në emisionin e saj!

Showbiz nëntor 17, 2019 - 11:52
Wow Blerona duket aq joshëse!

Moderatorja e njohur kosovare, Blerona Zeqiri, ka qenë e ftuar dje në “Shiko Kush Luan”.

Ajo si çdo herë ka marrë vemendjen, madje edhe në këtë emision ku në qendër të vëmendjës gjithmonë është Luana, shkruan “Zëri.info”.

Blerona për këtë emision ka zgjedhur një veshje elegante, në të cilen edhe pse e ka mbuluar trupin sërish duket një bombë e vërtetë.

Më poshtë shihni fotografitë dhe emisionin e plote:

Image
Image
Image
Image
Image