Infektuar: 3356
Shëruar: 1874
Vdekur: 66
Adelina Tahiri publikon foto me bashkëshortin, por shikoni se si ia fsheh fytyrën

Adelina Tahiri publikon foto me bashkëshortin, por shikoni se si ia fsheh fytyrën

Showbiz November 17, 2019 - 14:12
Detajet

Këngëtarja Adelina Tahiri ka publikuar një fotografi me bashkëshortin e saj.

Kemi parë imazhe të çiftit po jo edhe si kjo e fundit, shkruan GazetaBlic.Adelina, ka pozuar pranë burrit të saj Serjozha Markov duke e puthur.

Krahas pozës që ata kanë marrë, vëmendjen e merr mënyra se si Adelina e ka fshehur fytyrën e burrit të saj teksa i jep një puthje. Këngëtarja, ka marrë komente të shumta dhe pëlqime në këtë fotografi.

Ndryshe, pranë postimit Adelina nuk ka shkruar asgjë vetëm se e ka vendosur një emotikon zemër.

Image