Infektuar: 3356
Shëruar: 1874
Vdekur: 66
Familja e Dua Lipës në Prishtinë për ndeshjen Kosovë - Angli

Familja e Dua Lipës në Prishtinë për ndeshjen Kosovë - Angli

Showbiz November 17, 2019 - 19:17
Lexoni detajet!

Mungon Dua dhe motra e saj Aktualisht në stadiumin”Fadil Vokrri” në Prishtinë është duke u zhvilluar ndeshja Kosovë-Angli.

Në mesin e shumë tifozëve janë edhe prindërit e këngëtares së njohur shqiptare me famë botërore, Dua Lipës.

Para fillimit të ndeshjes, Dukagjin Lipa me bashkëshorten dhe djalin kishin dalë në një shëtitje në kryeqytet ku me simbole kombëtare kishin ndarë imazhe në profilet e tyre në Instagram.Image