Infektuar: 15142
Shëruar: 12674
Vdekur: 615
Tuna e tepron, shfaqet komplet e zhveshur në Instagram

Tuna e tepron, shfaqet komplet e zhveshur në Instagram

Showbiz November 18, 2019 - 19:10
Detajet

Tuna vazhdon të jetë një ndër këngëtaret më të përfolura.

Pos për projektet muzikore, ajo njihet edhe për paraqitjen e saj.Tuna është mjaftë aktive edhe në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto ku shihet e zhveshur dhe e mbuluar me një peshqir.

Edhe pse është nënë, duket se Tuna nuk e ka ndërmend t’i ndal pozat provokuese.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by TUNA (@tunasejdi) on