Infektuar: 15472
Shëruar: 13278
Vdekur: 622
Pasi ra në peshë Blerona nuk ndalet, çdo moment tregon format

Pasi ra në peshë Blerona nuk ndalet, çdo moment tregon format

Showbiz November 18, 2019 - 20:34
Detajet

Është nga moderatoret më të ndjekura dhe më të pëlqyera.

Blerona Zeqiri për një dekadë të tërë në televizion, ka afruar me mijëra adhurues afër saj.

Thjeshtësia, çiltërsia dhe pozitiviteti që ka, e kanë nxjerrë në dritë një vajzë të shëlqyer, punëtorë e shumë të talentuar.

Për vite me radhë i shërben ekranit dhe publikut shqiptar, e që rrallë herë ka ndryshuar ndonjë gjë në emisionet e saj autoriale.

Image

Edhe pse në emision nuk ka ndryshuar shumë, kjo nuk do të thotë që nga jeta e saj private nuk kemi ndryshime.

Kemi, madje atë shumë, ku moderatorja për një kohë shumë të shkurtër, ka arritur ti largojë kilogramët e tepruar dhe të kthehet në top formë.

Image

Meqë ia ka filluar ndryshimeve, nuk po ka të ndalur, e cila shpesh duke luajtur edhe me modelet e flokëve e bëjnë të duket ende më bukur, e nganjëherë mezi njihet.

Duke mos i mjaftuar, Blerona këtë herë ka ndryshuar edhe ngjyrën e syve, ku tani i ka bërë të gjelbërt. Po ju pëlqen edhe kështu, apo? /Kosovarja/

Image