Infektuar: 10795
Shëruar: 6411
Vdekur: 365
Enca e sapo zgjuar nga shtrati, pozon gjysmë e zhveshur dhe pa grim

Enca e sapo zgjuar nga shtrati, pozon gjysmë e zhveshur dhe pa grim

Showbiz December 04, 2019 - 17:35
Lajmet e fundit nga showbizi

Enca Haxhia është shfaqur natyrale dhe gjysmë e zhveshur në shtrat.

Këngëtarja shqiptare, Enca Haxhia, e ka publikuar një foto ku shfaqet krejtësisht natyrale, shkruan lajmi.net.

Ajo ka pozuar në shtrat dhe gjysmë e zhveshur ka marrë si gjithmonë vëmendjen.

“Mirëmëngjes. Fytyra e mëngjesit”, ka shkruar ajo pranë postimit të fotos ku edhe nuk kanë pasur se si të mungojnë komentet.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Milmengjesss ë #sleepyface

A post shared by ENCA (@enca) on