Infektuar: 10795
Shëruar: 6411
Vdekur: 365
Çfarë po bën kështu Dua Lipa, këngëtarja fut dorën ndër xhinse

Çfarë po bën kështu Dua Lipa, këngëtarja fut dorën ndër xhinse

Showbiz December 06, 2019 - 18:15
Lajmet e fundit nga showbizi

Dua Lipa ka befasuar me veprimin e saj.

Dua Lipa shumë shpejt do filloj një turne në Evropë ku do prezantoj albumin e saj të ri ka njoftuar këngëtarja përmes një postimi të bërë në Instagram, shkruan lajmi.net. Ajo ka zgjedhur një imazh interesant për ta bërë paralajmërimin, prishtinasja shihet me dorë ndër pantallona teksa njofton se biletat për koncertet e saj janë në shitje.

Albumi i saj i ri titullohet ‘Future nostalgia’ dhe pritet të lëshohet gjatë muajve të parë të vitit 2020.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

FUTURE NOSTALGIA EU TOUR 2020 ON SALE NOW!! GET URS AT DUALIPA.COM/LIVE ë

A post shared by FUTURE NOSTALGIA 2020 ë (@dualipa) on