Infektuar: 10795
Shëruar: 6411
Vdekur: 365
Kjo është shqiptarja e cila ‘ua merr mendtë’ me të pasmet seksi (Foto)

Kjo është shqiptarja e cila ‘ua merr mendtë’ me të pasmet seksi (Foto)

Showbiz December 06, 2019 - 18:37
Lajmet e fundit nga showbizi

Redona Koci vajza nga Tirana, pa dyshim është avokatja më seksi që ka Shqipëria dhe jo vetëm.

Zeshkanja seksi jo rallë herë poston foto në rrjetet sociale ku ajo duke më të vërtetë bombastike.

Më poshtë keni pesë foto ku Redona ka çmendur ndjekësit e saj me fotot jashtëzakonisht seksi.

Image

Image

Image