Infektuar: 15472
Shëruar: 13278
Vdekur: 622
Melinda, shumë seksi – si kurrë më parë

Melinda, shumë seksi – si kurrë më parë

Showbiz December 09, 2019 - 20:23
Detaje

Reperja Melinda Ademi ka vazhduar me foto provokative në rrjetet sociale

Bukuroshja është parë me një fotografi tepër të nxehtë të cilat i ka realizuar gjatë qëndrimit të saj në Islandë.

Ajo ka pozuar në Blue Lagoonën e njohur të Islandës, ku shihet në bikine të zeza dhe duket tepër seksi.

“Dmth, jam knaq”, ka shkruar poshtë fotografisë ajo.

Image

Kënga e fundit e Melindës është ajo e para tre muajve, “A po don pak”, që ka më shumë se katër milionë klikime. /GazetaExpress/

Image
Image