Infektuar: 11130
Shëruar: 6817
Vdekur: 381
Anxhelina dhe Beatrix me imazhe atraktive nga pushimet në Francë

Anxhelina dhe Beatrix me imazhe atraktive nga pushimet në Francë

Showbiz December 10, 2019 - 17:52
Lajmet e fundit nga showbizi

Anxhelina dhe Beatrixi po shijojnë pushimet në Francë.

Beatrix Ramosaj dhe Anxhelina Hadërgjonaj kanë udhëtuar së fundi për pushime në Francë, shkruan lajmi.net.

Ato kanë ndarë me ndjekësit imazhe nga vendet që kanë vizituar, ndërsa duken në top-formë.

Beatrix ishte veshur në të bardha, duke vënë në plan të parë këmbët seksi, kurse Anxhelina ishte veshur në pantallona të zi e bluzë rozë.

Të dyja pranuan komente dhe pëlqime të shumta nga ana e ndjekësve. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ë @revolve #revolveme

A post shared by ë ♥ (@beatrixramosaj) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ë

A post shared by A N X H E L I N A (@anxhelina) on